Video Marketing

Jeśli jedno zdjęcie to tysiąc słów, to jak skuteczny może być film? Sprawdź co możemy zaproponować Twojej firmie.

Video Marketing

Video Marketing to coraz popularniejsza forma reklamy online. Pozwala on na znaczne uatrakcyjnienie przekazu i daje dużo większe możliwości niż bardziej tradycyjne metody promocji. Za pomocą video marketingu możesz dziś przedstawić swoją firmę klientom, opowiedzieć o ofercie, przekazać wartościowe dla użytkowników porady, a nawet zaprezentować swoje produkty. Dzięki takim działaniom wzmacniasz też przekaz, dodając do niego dźwięk i ruch.

Video marketingma ogromny wpływ na:

icons-white-07

Budowanie relacji z odbiorcą

Pokazując klientom siebie i swoje otoczenie, przestajesz być anonimowy i zyskujesz ich sympatię.

icons-white-08

Większy zasięg reklamy

Przekaz jest szybki i zwięzły, więc więcej osób decyduje się obejrzeć film niż przeczytać długi artykuł.

icons-white-09

Wzrost sprzedaży

Większe grono odbiorców przekłada się na wyższą sprzedaż.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, zyskujesz:

Atrakcyjne filmy

Dbamy, żeby filmy, które nagrywamy, były estetyczne, bogate w treść i wciągające. Dzięki temu możesz w atrakcyjny sposób pokazać klientowi, co masz w ofercie i jak korzystać z Twoich produktów, a także podzielić się z nim wiedzą. Profesjonalnie wykonane i zmontowane spoty reklamowe i filmy edukacyjne przyciągną do Ciebie nowych klientów i umocnią lojalność obecnych.

Rozbudzenie ciekawości odbiorców

Video content nie podaje szczegółów oferty czy wszystkich informacji na dany temat, więc powoduje u użytkownika zaciekawienie. Jeśli umieścisz na swojej stronie dobre video reklamowe, zwiększa się szansa, że odbiorca zacznie zgłębiać temat, czytając treści umieszczone na Twojej stronie.

Wizerunek profesjonalisty

Profesjonalnie nagrane filmy świadczą o tym, że poważnie podchodzisz do swojej pracy i do klientów. Pokazują, że jesteś ważnym graczem na rynku w swojej branży.

Wsparcie SEO

Nagrywanie filmów pomaga także w osiągnięciu wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Regularnie zamieszczane firmy, które cieszą się zainteresowaniem, są sygnałem dla algorytmów Google, że strona jest wartościowa.

Zwiększona świadomość marki

Kampanie reklamowe opatrzone Twoim logo i ukazujące Twój asortyment mocno zapadają w pamięci odbiorców, więc zyskujesz przewagę nad konkurencją, dzięki mechanizmowi sprawiającemu, że chętniej wybieramy to, co znamy.

Łatwy przekaz

Odbiorcy łatwiej jest obejrzeć film niż przeczytać artykuł, bo wymaga to od niego mniejszego skupienia. Klienci odtwarzają filmy nawet podczas wykonywania innych czynności, więc chętnie wybierają właśnie tę formę przekazu.

Jak wygląda nasza współpraca z Tobąw zakresie video marketingu?

Ustalamy budżet i zakres działań

Mówisz nam, jakiego typu filmy chcesz dostać, a my przedstawiamy Ci możliwości i szacunkowy budżet.

Tworzymy scenariusz filmu

Na tym etapie ustalamy konkretne tematy do filmu i tworzymy schemat pokazujący, jak materiał powinien wyglądać. Następnie przedstawiamy Ci rezultaty naszych działań do akceptacji.

Nagrywamy i montujemy film

Kolejny krok to już samo tworzenie filmu i jego montowanie w taki sposób, by był jak najatrakcyjniejszy dla odbiorców. Na końcu oddajemy Ci gotowy produkt.

Video marketing- jak działamy?

  • Korzystamy z profesjonalnego sprzętu i programów do obróbki
    Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz produkt wysokiej jakości.

 
  • Stawiamy na rezultaty
    Filmy, które tworzymy, mają nie tylko dobrze wyglądać, ale i zwiększać sprzedaż.

 
  • Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu

    Każdy klient jest nieco inny i ma inne potrzeby, dlatego indywidualne podejście to dla nas podstawa.

To pozwala nam tworzyć materiały, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Video marketing Poznań

Stawiając na video marketing, dajesz swoim klientom materiał, który mogą nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć. Dzięki temu mocniej oddziałujesz na emocje i skupiasz ich uwagę. Ta strategia zmienia markę z anonimowej w dobrze znaną, bo stale obecną w cyfrowym świecie. Pokazujesz swoją firmę jako nowoczesną, profesjonalną i działającą zgodnie z najnowszymi trendami.
Aby publikować angażujące i skuteczne filmy na swojej stronie lub na platformie YouTube, nie musisz mieć drogiego sprzętu ani wiedzy na tematy video marketingu. Zwróć się do nas, a stworzymy dla Ciebie wysokiej jakości filmy, które przyciągną uwagę Twoich odbiorców.

Danekontaktowe

Chcesz poznać nasz pomysł na promocję Twojej firmy?
Spotkajmy się przy kawie w MGmedia.

Poniedziałek 8:00-16:00
Wtorek 8:00-16:00
Środa 8:00-16:00
Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-16:00
sales-300x81
Przewiń do góry