Social Media Marketing

Realtime Marketing z wykorzystaniem Mediów Społecznościowych skutecznie buduje przewagę nad konkurencją.

Social Media Marketing regularne publikacje integracja z www moderowanie komentarzy określona strategia

  Jeszcze niedawno z social mediów korzystaliśmy jedynie prywatnie, ale w ostatnich latach sytuacja zmieniła się diametralnie. Obecnie każda firma, która chce utrzymać kontakt ze swoimi klientami i budować ich lojalność, powinna prowadzić co najmniej jeden profil w mediach społecznościowych. Dlaczego social media są tak istotne? To one dają stały kontakt z odbiorcami, są jednym z najefektywniejszych kanałów reklamy i w dużej mierze tworzą wizerunek marki.

  Obecność wmediach społecznościowychzapewnia Ci:

  icons-white-07

  Informacje na temat Twoich klientów

  Na fanpage'u możesz zobaczyć, kim są Twoi klienci i jakie mają oczekiwania względem marki.

  icons-white-08

  Relację z klientem

  W social mediach Twoi klienci mają poczucie, że są z Tobą w stałym kontakcie.

  icons-white-09

  Ogromną grupę potencjalnych odbiorców

  W mediach społecznościowych jest mnóstwo potencjalnych klientów, do których możesz skierować swój przekaz.

  Jeśli wybierzesz naszą ofertę social media marketingu, zyskasz:

  Atrakcyjny wizualnie fanpage

  Fanpage firmowy w social mediach powinien prezentować się profesjonalnie. Dlatego dbamy, by na Twoim profilu pojawiały się estetyczne, dopasowane do rodzaju działalności grafiki, które przyciągną wzrok klientów. Ich wymiary są idealnie dopasowane do standardów mediów społecznościowych, co zapewnia wysoką jakość.

  Regularne publikacje

  W social mediach ważny jest regularny kontakt, więc przestrzegamy harmonogramów, by zachować ciągłość publikacji. Dzięki temu Twoi klienci czują, że nie jest to "martwy profil" i warto szukać na nim wartościowych informacji.

  Wysokiej jakości treści

  Wszystkie posty, które dla Ciebie publikujemy, są ciekawe i poprawne zarówno pod względem gramatycznym, jak i stylistycznym. Dbamy również, by były przydatne dla Twoich odbiorców i reklamowały Twoje produkty lub usługi.

  Kreację wizerunku marki

  Zajmując się profilami firmowymi, tworzymy strategię komunikacji, która konsekwentnie realizowana, pozwala Ci zbudować wizerunek marki eksperckiej. To sprawia, że klienci zyskują pewność, że Twoja firma działa sprawnie i profesjonalnie.

  Jeszcze efektywniejszy marketing

  Możemy uruchamiać dla Ciebie kampanie reklamowe w social mediach, które zwiększają świadomość marki oraz ruch na stronie i pomagają pozyskać nowych klientów. Dzięki temu działania marketingowe firmy są jeszcze skuteczniejsze.

  Integrację z www

  Dzięki integracji mediów społecznościowych ze stroną internetową zyskujesz możliwość automatyzacji publikacji treści, co jest kluczowe w informowaniu klientów o promocjach czy nowinkach branżowych.

  Jak wygląda nasza współpraca z Tobąw zakresie social media marketingu?

  Ustalamy zakres działań

  Możesz zamówić u nas dwa rodzaje usług: prowadzenie profilu w social mediach lub prowadzenie kampanii reklamowych. Jeśli zdecydujesz się na pierwszą opcję, będziemy tworzyć dla Ciebie posty i regularnie publikować je na profilu, budując zasięg organiczny. W przypadku drugiej usługi będziemy przygotowywać płatne reklamy w social mediach. Na tym etapie współpracy decydujesz, jakie działania nam powierzysz, a my dowiadujemy się od Ciebie, jakie masz oczekiwania.

  Budujemy strategię marketingową

  Później tworzymy strategię prowadzenia fanpage’a lub strategię reklamy oraz ustalamy, jaki typ komunikacji najlepiej sprawdzi się w Twojej branży. Precyzujemy też, jak profil ma wyglądać oraz jaki content będzie najefektywniejszy.

  Rozpoczynamy działania

  Kiedy zaakceptujesz nasze pomysły, przystępujemy do wdrażania strategii i budowania wizerunku Twojej marki w mediach społecznościowych. Monitorujemy też skuteczność działań i w razie potrzeby wprowadzamy modyfikacje.

  Social media marketing- jak działamy?

  • Słuchamy, czego potrzebujesz
   Zapoznajemy się z Twoją wizją profilu i ustalamy, czy fanpage ma być głównie reklamowy, czy informacyjny lub nastawiony na budowanie społeczności.
   
  • Tworzymy optymalne rozwiązania
   Każda społeczność na Facebooku, Instagramie czy w innym medium ma swoje oczekiwania i przyzwyczajenia. My je odkrywamy i tworzymy dopasowany do nich content.
   
  • Opieramy się na doświadczeniu

   Każda współpraca z klientem przynosi nam nowe doświadczenia, które wykorzystujemy, by budować dla Ciebie jak najlepszy profil.

  Dzięki tym działaniom Twój fanpage jest atrakcyjny i przyciąga nowych odbiorców.

  Social Media Marketing Poznań

  Prowadzenie profilu w mediach społecznościowych to doskonały sposób na wzbogacenie i urozmaicenie metod promocji marki. Dzięki temu zyskujesz kontakt ze swoimi klientami, którego nie wytworzysz, korzystając wyłącznie ze strony internetowej. W ramach social media marketingu nasza agencja oferuje takie działania jak:

  • Prowadzenie profilu w social mediachW ramach tej usługi tworzymy dla Ciebie posty i grafiki do nich, regularnie umieszczamy wpisy angażujące i dbamy o budowanie zasięgu organicznego, czyli bezpłatnego.
  • Tworzenie kampanii reklamowych – Usługa ta obejmuje tworzenie i optymalizowanie reklam w mediach społecznościowych oraz dobór grupy docelowej. Ta opcja pozwala Ci szybko zdobywać nowych odbiorców i zwiększać rozpoznawalność marki w sieci.

  Oczywiście możesz zamówić u nas również kompleksową obsługę obejmującą oba rodzaje działań. Wtedy możesz zostawić fanpage w naszych rękach, a my zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Skontaktuj się z nami i wybierz ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

  Danekontaktowe

  Chcesz poznać nasz pomysł na promocję Twojej firmy?
  Spotkajmy się przy kawie w MGmedia.

  Poniedziałek 8:00-16:00
  Wtorek 8:00-16:00
  Środa 8:00-16:00
  Czwartek 8:00-16:00
  Piątek 8:00-16:00
  sales-300x81
  Przewiń do góry