Sklepy Internetowe

Przenieś swój biznes do sieci. Zdobywaj nowych klientów, minimalizuj koszty, wyzbądź się ograniczeń.

Sklepy internetowe

Sklep internetowy stanowi centralną oś sprzedaży produktów w środowisku internetowym. Poza zwiększaniem wpływu, dobrze skonstruowana platforma sprzedaży zwiększa rozpoznawalność marki i ułatwia pozyskiwanie nowych kontrahentów. Nowoczesny, estetyczny i funkcjonalny sklep internetowy to dziś nie tylko ładny design, ale także dopasowanie do potrzeb Klientów, intuicyjna obsługa, spójność ze stroną ofertową, responsywność czy integracja z zewnętrznymi aplikacjami czy dostawcami.

Bez Barier

Sklep internetowy to możliwość wielopoziomowej integracji z rozmaitymi narzędziami oraz oprogramowaniem. Nie ważne czy jest to program magazynowy czy też platforma płatnicza otwartość oprogramowania sprawia, że bariery technologiczne nie istnieją.

Prostota obsługi

Osadzenie platformy na gruncie dobrze znanego i udokumentowanego narzędzia sprawia, że jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Bogata dokumentacja oraz społeczność sprawiają, że praca z tym narzędziem to sama przyjemność.

Responsive Web Design

Dzięki przystosowaniu Twojego sklepu do różnego typu urządzeń Twoi Klienci będą mogli dokonywać zakupów z dowolnego miejsca oraz urządzenia. Dodatkowo rozwiązanie takie ułatwia zarządzanie platformą w podróży.

Bezpieczeństwo

Wdrażana platforma gwarantuje pełne bezpieczeństwo w różnych obszarach. Dzięki szyfrowaniu danych certyfikatem SSL oraz dostosowaniem do RODO w pełni chroni dane użytkowników. Integracja ze sprawdzonymi metodami płatności jak przelewy24 zapewnia bezpieczne transakcje.

Intuicyjny Interfejs

Przejrzysty i intuicyjny panel nawigacyjny stanowi o sile wdrażanej platformy. Dzięki temu nawet użytkownicy nie korzystający na co dzień z Internetu mogą w łatwy sposób zrozumieć zasadę działania sklepu i opanować zarządzanie nim.

Efektywniejszy marketing

Dzięki możliwości zarządzania ogółem sprzedaży internetowej z poziomu jednej platformy proces dokonywania transakcji ulega uproszczeniu i skróceniu. Implementacja oraz integracja sklepu wpływa na automatyzację sprzedaży i wzrost jej efektywności.

Danekontaktowe

Chcesz poznać nasz pomysł na promocję Twojej firmy?
Spotkajmy się przy kawie w MGmedia.

Poniedziałek 8:00-16:00
Wtorek 8:00-16:00
Środa 8:00-16:00
Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-16:00
sales-300x81
Przewiń do góry