Przyszedł czas na zmiany, zmiany niemałe, a wszystko to by jeszcze bardziej dopasować profil naszej działalności do oczekiwań naszych Klientów.

Na pierwszy rzut oka widać nową identyfiakcję graficzną naszej firmy, która ma wpisać się w nowoczesny profil naszej działalności, czyli usług a także od teraz produktów w naszej ofercie.
Utrzymując kolorystykę, która towarzyszy nam od samego początku, stworzyliśmy zupełnie nowy serwis internetowy, który ma na celu ułatwienie kontaktu naszego z Państwem oraz Państwa z nami. Nowa, wzbogacona o nowe usługi oferta zaciekawi każdego, kto dociera lub chce docierać do nowych klientów za pośrednictwem Internetu, wzbogaceniem i uzupełnieniem naszych usług jest sklep internetowy w którym szybko i wygodnie dokonacie zakupu wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych – obiecujemy stale poszerzać ofertę dostępnych produktów.

Zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie. Liczymy, że udostęnicie tą informację także swoim znajomym ;).

Już wkrótce możecie spodziewać się nowych dobrych informacji, które ułatwią Państwu prowadzenie działań marketingowych przy współpracy z MGmedia Centrum Reklamy.